Радикали не підтримуватимуть регіонала Благодира

Голова Рівненської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Лолоза прокоментувала позицію партії щодо обрання голови Рівненської обласної ради.

 – Ми, як політсила, яка зайняла третє місце, не можемо претендувати на голову облради. Хіба що як компромісне рішення. Щодо посади заступника голови, то у нас є достойні кандидатури. Щодо факту, так би мовити, поділу областей між двома політсилами, то для мене це шок. Так не повинно бути. Щодо кандидатури голови, то, коли ми почуємо, кого саме пропонують, тоді вирішуватимемо, чи голосувати. Поки що нам це прізвище не озвучували. Як я уже казала раніше, ми не підтримуватимемо кандидатів «Опозиційного блоку» і колишніх регіоналів. Наша політсила готова до конструктивної праці на благо громади. Нас важко звинуватити у заангажованості на чиюсь користь, оскільки в наших лавах немає жодного колишнього депутата, - сказала вона для видання «Рівненська правда».

 Нагадаємо, що в середу об 11. 00  розпочнеться перша сесія нового скликання Рівненської обласної ради. Питання номер один порядку денного – обрання голови Рівненської обласної ради. Один з претендентів Юрій Благодир – колишній депутат Верховної Ради, член фракції  Партії регіонів. За інформацією розміщеній на Українській правді нинішнім Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, Юрій Благодир один з тих нардепів які голосували руками за диктаторські закони 16 січня, що спричинили кровопролиття і смерті героїв Небесної сотні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.