У другому турі виборів мера Рівного зіпсували більше 3% бюлетенів

Учора відбувся другий тур виборів міського голови Рівного. За попередніми даними, переміг чинний мер міста Володимир Хомко, який отримав 64,21% голосів рівнян. Загалом за нього проголосувало 36 тисяч 852 виборці. Його опонент Дмитро Якимець на виборах набрав 32,15% голосів - і це 18 тисяч 450 рівнян, пише "Чарівне.інфо".

День виборів відбувся без суттєвих порушень. Про це повідомив представник Громадянської мережі ОПОРА Анатолій Бондарчук. 

- Суттєвих порушень не відбулося. Лише траплялися поодинокі випадки, коли не хотіли пускати спостерігача від ОПОРИ, поки представникові комісії не показали. Явка виборців серед рівнян становить 31, 22 %, тобто на вибори прийшли 57 350 рівнян. Це значно менше, ніж у першому турі. Таким чином, рівняни продемонстрували свою позицію, недовіру до кандидатів і не захотіли стати учасниками брудних політичних технологій. І це тенденція є всеукраїнською. Не було змагання ідей, були змагання брудних технологій, - зазначає Анатолій Бондарчук. 

На 950-ій дільниці, що на вул. Остафова, 31, спотсерігалася наднизька явка студентів. Анатолій Бондарчук припускає, що причиною може бути вихідний день і День студента.  

Крім того, 3,64 % виборчих бюлетенів визнали недійсними або зіпсутими.

Втім, під час підрахунку голосів таки стався один курйоз. За словами Анатолія Бондарчука, виборча дільниця з одним виборцем була відправлена на уточнення. Це спеціальна дільниця №560996, що розміщена на території КЗ "Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер" (вул. Дворецька, 108). 

Коментарі

Бо не було графи проти всіх

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.