У Рівному ТВК підбила підсумки голосування - мером став Володимир Хомко

Самовисуванець Володимир Хомко, за результатами другого туру виборів міського голови, знову став очільником Рівного. За нього проголосувало 36 852 виборців, що становить 66,64% від загальної кількості. 

Дмитро Якимець, який балотувався на посаду міського голови від ВО "Громадський контроль", отримав підтримку 18 450 виборців, що становить 33,36%. 

Всього участь у голосуванні взяло 57 350 осіб, тобто 31,22% рівнян. Протоколи члени ДВК здавали до третьої години ранку 16 листопада. А вже сьогодні о 17 годині ТВК підбила підсумки.

Про це повідомив член Рівненської міської територіальної виборчої комісії Андрій Катеринчик.

Коментарі

"Рівняни зробили свій вибір"-"За нього проголосувало 36 852 виборців"-ги-ги-ги-гідна оцінка діяльності знаного гасПІДАРника,казнокрада,зрадника,флюгера і пристосуванця...

Скільки років рівняни їли це гівно з сподіванням,що воно стане медом! :)Клініка!!!Не стане,й не надійтесь.

Відверто В.Хомка вітаю з перемогою, Рівняни зробили свій вибір, щиро хочеться вірити, що пан Мер зробить для собі певні висновки, і на кінець наведе лад у своїй команді, і принцип басні Крилова, про Лебедя щуку і рака, у цій каденції буде ліквідована.
Хочеться вірити, що дійсно буде команда фахівців і людей, які вміють і знають, як працювати.
P.S у Вас тільки 2-ва роки до нових виборів – не підведіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, призначайте людей не по політичних і партійних квотах і домовленостях, а по фаховим і людським якостям.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.