У Рівному танцювали по-східному

У Рівному відбувся вже традиційний фестиваль східного танцю "Захаріт". За дев'ять років свого існування цьогорічне дійство стало наймасштабнішим. Воно зібрало більше двох сотень учасників із різних куточків України. Серед них були і діти до 5 років, і сеньйори, яким за 40. У Рівне приїхали танцівниці, зокрема, з Києва, Львова, Одеси, Хмельницького, Луцька, Черкас, Житомира. Тим часом журі обирало кращих у 80 номінаціях.

- Ми починали "Захаріт" як фестиваль для ансамблю східного танцю Рівненського ПДМ "Орхідея". Поступово він став всеукраїнським. Цьогоріч у "Захаріті" взяли участь чимало нових танцівниць. Звичайно, найбільше серед них представниць Рівного. Це вже вихованки моїх вихованок, які займалися в "Орхідеї", - розповідає засновниця фестивалю, керівник зразкового ансамблю східного танцю "Орхідея" Оксана Пінська. – Наступний "Захаріт" буде ювілейним – десятим. Тому хочеться, щоб фестиваль був ще цікавішим, щоб відбувався на декількох майданчиках.

Фото ілюстративне

Тим часом клуби, які беруть участь у цих змаганнях, мають можливість покращити свій рейтинг і таким чином отримати шанс представляти Україну на міжнародних змаганнях.   

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.