Півсотні жінок із Рівненщини служитимуть за контрактом

Цьогоріч 48 жінок, близько сотні призовників та стільки ж військовозобов’язаних Рівненщини уклали контракти про проходження військової служби у Збройних Силах України.

Вони служитимуть у сухопутних військах, повітряних та військово-морських силах.

За словами комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайла Твердохліба, контрактна служба у ЗСУ - це розумна альтернатива строковій, адже вона має чимало переваг.

«Військовослужбовці-контрактники, на відміну від строковиків, самі обирають місце служби, рід військ та військову професію. Їм держава гарантує заробітну плату від 2800 гривень та інші додаткові виплати, у тому числі на оздоровлення», - зазначив Михайло Твердохліб.

Так, на контрактну службу приймаються громадяни віком від 18 до 40 років. Вони повинні бути придатними до військової служби за станом здоров’я. Ще їм необхідно мати повну загальну середню освіту, або проходження строкової військової служби. Контрактникам гарантується п’ятиденний робочий тиждень, щорічна відпустка, надається безкоштовне медобслуговування.

А ще військовослужбовці мають можливість професійного зростання, зокрема, безкоштовне здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах України.

Час військової служби зараховується до страхового та робочого стажу.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.