У Рівне приїде письменник-номінант на Шевченківську премію

Уперше до Рівного завітає один із найсуперечливіших українських письменників, майстер психологічної прози Степан Процюк. Зустрічі з ним відбуватимуться 24 та 25 листопада. 

Цьогоріч письменник номінований на здобуття Шевченківської премії за романи «Десятий рядок» (2014) і «Під крилами великої Матері» (2015). Має відзнаку «Золотий письменник України». Належить до міжнародного письменницького ПЕН-клубу.

Хтось називає Степана Процюка бунтарем у літературі, хтось – українським Фройдом або ж Юнгом. Довкола його книг точиться багато суперечок, висловлюються незрідка протилежні думки.

Перо цього письменника часто порівнюють зі скальпелем, котрим він безжально розтинає у своїх творах людську свідомість, підсвідомість. Він наскрізь бачить і дуже тонко відчуває проблеми сьогодення, так би мовити, у розрізі. Він розуміє їх причини і знає можливі шляхи зцілення суспільства.

Степан Процюк – викладач сучасної української літератури в Прикарпатському національному університеті ім. Стефаника.

Є автором понад 20 книг. Окремі його твори перекладені англійською, німецькою, польською, словацькою, азербайджанською, російською.

Зустрічі з письменником відбудуться 24 листопада о 16.00 в Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді (вул. Симона Петлюри, 17, 2-ий поверх) та 25 листопада о 14.15 в актовій залі головного корпусу РДГУ (2-ий поверх).

Матеріал підготувала Алла Рогашко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.