27 листопада стане відомо, хто буде секретарем Рівнеради

Наразі на посаду секретаря Рівнеради є кілька претендентів, проте прізвища всіх новообраний міський голова Володимир Хомко називати не береться.

- Поки що тривають перемовини з різними політичними силами. Є кілька охочих, але остаточно прізвище секретаря Рівнеради стане відоме 27 листопада — на першій сесії оновленого складу ради, - каже Володимир Хомко.

Наразі про намір спробувати свої сили у боротьбі за посаду секретаря Рівнеради заявив новообраний депутат від БПП "Солідарність" Олексій Муляренко. Директор "Сталь-М" і раніше член міськвиконкому, має небагато досвіду в публічній політиці. Раніше Муляренко активно працював у штабі партії "УДАР".

Також поборитися за "ласу" посаду може й депутат від БПП Сергій Паладійчук. Він вже був головою бюджетної комісії Рівнеради в 2006-2010 роках та дуже активним депутатом у 2010-2015 роках. Кажуть, у планах Сергія Богдановича є й участь у наступних виборах міського голови. Отож і посада секретаря йому теж буде не зайвою. З тих же мотивів, що й для Олексія Муляренка.

Не виключено, що заявить про такі амбіції і Олександр Чубай - двічі депутат, у новій раді він матиме два голоси: його дружина теж стала депутатом від ВО «Громадський контроль». Поки що Олександр Чубай не надто наполегливо говорить про свої прагнення, але, напевно, вони у нього є.

Серед можливих претендентів на крісло секретаря міськради від «Батьківщини» найбільш імовірними є дві кандидатури: Олександр Курсик та Олександр Нестерук. Перший мав такі амбіції ще у минулій депутатській  каденції. У 2010 році, під час обрання Андрія Грещука секретарем ради, Курсик робив все, щоб цьому завадити та поборотись самому за високу посаду. Однак тоді не судилось. Очевидно, цього разу буде друга спроба задовольнити амбіції.

Олександр Нестерук ще кілька років тому приглядався до крісла міського голови. Але політика - мінливіша за осінню погоду. Розклади змінились, і Нестерук не пішов на мерські вибори. Але, як стверджують джерела сайту «ВСЕ», тепер пан Олександр робить все можливе, аби стати секретарем ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.