ГПУ: рівненський екс-нардеп не причетний до голосування за "диктаторські закони"

Екс-нардеп, а нині новобраний депутат Рівненської обласної ради Юрій Благодир не голосував за "диктаторські закони" 16 січня 2013 року. Такий висновок можна зробити з тексту відповіді, отриманої сайтом "ВСЕ" на інформаційний запит до Генеральної прокуратури.

Одного з претендентів на посаду голови Рівненської облради Юрія Благодира часто звинувачували у причетності до голосування за диктаторські закони Януковича. Готуючи матеріал про ймовірних претендентів на посаду голови облради, було направлено інформаційний запит, аби з’ясувати обставини і його участь у вищезгаданих подіях. Як зазначається у відповіді ГПУ, проти пана Юрія кримінальні справи не порушувались.

"…досудовим слідством встановлено, що Благодир Ю.А. не голосував шляхом підняття руки, підстави для притягнення його до кримінальної відповідальності відcутні", – йдеться у відповіді ГПУ на інформаційний запит сайту "ВСЕ".

Коментарі

ніколи не сумнівався,що Благодир зрадник,просто чоловік з підвищеною інтуїцією:))Воврємя прєдвідєть-не значіт прєдать,тим більше мав такого вчителя і наставника,як проФФєсор історії Литвин,а по сумісництву зять першого секретаря Подільского райкому КПSS м.Києва,якому це почуття за його довге життя не раз допомагало:))))))))))))))))))))))))))не пам"ятаю,нагадайте,Благодир на майдані стрибав і волав "Слава майдану"???:)))))))))))

Ніколи не сумнівався,щоБлагодир до того немає ніякого відношення.
В Раді тоді взагалі було чоловік 200. Очевидно, що це махінація.

Але ж у нас всі "зрадники" та "агенти кремля". Треба трошки логічніше думати, а не так, як простіше.

Рука руку миє!Одного поля ягоди!Коза ностра нервово курить в стороні,дивлячись на нашу банду.

Що і треба було довести. Тільки тупорилим все рівно усюди буде "зрада".

ну да..пшонкін самий чесний прокуратор.А, що говорить стенограма цього голосування???

Ну ГП також говорить, що вже покарала за злочини проти Майдану більше 270 особєй... Ця новина із розряду, що парашенко відмовився від свого бізнесу, виделкін не забирає бізнес аналів, мартин не давав хабарів, сєня не став міліардером...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.