На Рівненщині розробляють «теплові програми»

Банки Рівненщини продовжують кредитувати населення області на впровадження енергоефективних заходів. Наразі позичальникам видано кредитів на суму близько 39 мільйонів гривень.

Зокрема, за сім мільйонів гривень жителі області придбали 385 «негазових» котлів. А майже 1800 осіб взяли позики на суму 30 мільйонів гривень, аби купити енергоефективне обладнання. Також за кредитами звернулися 2 ОСББ. На утеплення своїх багатоповерхівок вони позичили по 50 тисяч гривень.

Кредитування діє у рамках Державної програми стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Аби нею скористатися потрібно звернутися до місцевого відділення «Ощадбанку», «Укргазбанку» та «Укрексімбанку».

«Обласна влада підтримала державну ініціативу з енергозбереження. На співфінансування державної програми із обласного бюджету спрямують кошти у сумі одного мільйона гривень. Позичальникам відшкодовуватиметься 15 відсотків річних. Разом з тим, приємно відмітити, що до цієї ініціативи долучаються і райони Рівненщини. Так, аналогічні програми підтримки населення із впровадження енергоефективних заходів розроблені на Здолбунівщині та Дубенщині», - зазначив перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.