Перша сесія нової облради: з охороною, перепустками, ажіотажем і новими правилами

За годину до початку сесії новообраної Рівненської обласної ради на подвір'ї біля будівлі адміністрації аншлаг. І на вулиці, й у приміщенні зібралося чимало представників патрульної поліції і громадських формувань, які мають забезпечувати дотримання порядку.

При вході у будівлю адміністрації всіх перевіряють на наявність заборонених предметів і зброї, журналістів чіпати не наважуються.

А щоб потрапити у сесійну залу, потрібно зареєструватися і отримати перепустку.

Як пояснив радник голови Рівненської ОДА і новообраний депутат міської ради Олексій Муляренко, такі заходи безпеки були введені для того, щоб уникнути "бєспрєдєлу" на першому засіданні сесії та забезпечити нормальну роботу депутатів.

Нагадаємо, вхід у сесійну залу обласної ради завжди був вільним. Свого часу під час земельного скандалу практику реєстрації ЗМІ та входу за перепустками ввели в Рівненській міській раді, втім вона не прижилася.

Всі місця для присутніх у сесійній залі розписані. А для представників ЗМІ в облраді виділили всього один ряд.

Ключові слова: 

Коментарі

"такі заходи безпеки були введені для того, щоб уникнути "бєспрєдєлу""-ги-ги-ги,а як назвати те,що творилося два роки тому в Києві на майдані,і завдяки чому ці вишкребки прийшли до влади???муля,га,питаю???

все возвращается на круги своя...депутатська шушера переступила через море горя, страждань,сліз і поспішає до обласного корита

Обранці стають все ближчими до народу! Хоч це рішення приймала влада.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.