Хочете продати волосся? Спеціальні пропозиції для рівнянок

У Вас довге волосся і Ви від нього втомилися? Майстер з нарощування рівненського салону «Masterhair» Мирослава Мишкевич пропонує дуже вигідні умови купівлі натурального, слов'янського волосся. Якщо Ви власниця красивого та довгого волосся, то Ви можете ще й вигідно заробити. 

 

Якщо ви власниця довгого та доглянутого волосся (від 45 сантиметрів), Ви можете продати його за найдорожчою ціною у місті. А також як приємний бонус отримати професійну стрижку безкоштовно.  

Не бійтеся імпровізувати з короткими зачісками, стрижки для короткого волосся користуються популярністю довгий час. До речі, в 2015 році, стилісти приділили більшу увагу конкретно їм, тому стрижки для короткого волосся в майбутньому сезоні можна віднести до рівня «ультрамодних».

Остаточна ціна волосся буде вказана після проведення оцінки майстром. Якщо ваше волосся здорове і доглянуте, не упустіть можливість продати його за високою ціною.

Отож, якщо Ви хочете змінити свій образ та стиль, обрізати волосся -  досвідчений майстер Мирослава Мишкевич купить його за найвищою ціною. В результаті - Ви матимете чудовий грошовий бонус і коротку стильну зачіску.

Контакти: 096 54 75 956

На правах реклами

Коментарі

25CM KOPITCHOGO KOLIOPY

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.