Центр продажу ЖК "Рівненська Брама" чекає на рівнян

Якщо у Вас з’являються певні сумніви щодо купівлі житла в новобудові або Ви ніяк не зважитесь на таких вирішальний крок, як інвестиція в нерухомість, спеціалісти з продажів стануть вашими порадниками. У Центрі продажу житлового комплексу «Рівненська Брама» завжди чекають на всіх бажаючих дізнатися детальніше про будівництво і продаж квартир.

 

Придбання власного житла – це перший крок до створення комфортного та щасливого сімейного життя. Житловий комплекс «Рівненська Брама» забезпечить Ваше житло усіма умовами проживання за європейськими стандартами, а довготривалість його експлуатації – вразить ефективністю. Чудове співвідношення ціна/якість вплинуло на те, що багато квартир були придбані ще на етапі фундаменту. На стартовому етапі ви маєте можливість придбати житло за більш приємною ціною, ця ціна фіксується в договорі і в майбутньому не буде змінюватися.

До кожного клієнта у Центрі продажів ЖК «Рівненська Брама» знаходять індивідуальний підхід. Покупці мають можливість провести оплату, так, як їм зручно: помісячно або розділити платіж на декілька частин. Також допустимим є варіант, коли покупець вносить лише аванс, а основну частину коштів виплачує при здачі будинку в експлуатацію. Спеціалісти Центру продажів не діють за шаблоном, з кожним покупцем обумовлюється і укладається індивідуальний договір.

Для всіх бажаючих, спеціалісти з продажу, проведуть екскурсію будівельним майданчиком, покажуть місце майбутнього будинку та розкажуть про усі особливості і тонкощі будівництва. Покупці також можуть звернутися не тільки для купівлі приміщення, але й з питаннями ремонту та облаштуванням квартир.

Будівництво житлового комплексу в самому розпалі. Одночасно з будівництвом першої секції виконуються підготовчі роботи для будівництва наступних секцій житлового комплексу. Наразі продовжується кладка фасадів 1 секції та зводиться цокольний поверх другої секції.

Поєднання сучасних технологій і вишуканого дизайну створить Вам шикарні умови проживання. Від яких просто не можливо відмовитись!!!

Центр продажу квартир ЖК "Ріненська Брама": 
Вул.16 липня, 42
Тел: (068) 0 777 888; (0362) 46 07 07.

Офіційний сайт ЖК "Рівненська Брама": http://rivnenska-brama.com.ua/

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.