Заступниками голови Рівнеоблради стали Микола Драганчук та Олексій Бучинський

Депутати підтримали кандидатуру Миколи Драганчука від ВО "Батьківщина"  на посаду першого заступника голови Рівненської обласної ради. "За" проголосували 43 депутати, "проти" -  1 , утримався - 1 .

Микола Драганчук

Тим часом заступником голови облради стане Олексій Бучинський від ВО «Свобода» . Його підтримали  43 депутати,  1 депутат  проголосував проти, утримався - 1.

Олексій Бучинський

Раніше депутати обрали головою обласної ради Володимира Ковальчука. 

Коментарі

:))) та хіба "там" хтось ше окрім гомосексуалістів проституток та інших збоченських нелюдів ще може нормально себе почувати?
Здається, ось-ось і всякі політично - владні балотування будуть ознакою "підарастіі" тих, хто лізе до корита.
Будь хто інший, хто розрізняє порядних людей та інших громадян україни, в це гімно ниряти гидує ...
Хіба не?

Не подобаються ці, пропонуйте свої кандидатурі. Вони є серед обраних?

Я бучинського добряче знаю, ще той аферюга. А ще всім хто його добре знає, відомо що він по хлопчикам виступає

Нормальні хлопці, хай керують, чого ви тут розпинаєтесь? Ображаєте, не знаючи людей. Спочатку подивіться, як працюватимуть, може краще, ніж Кириллов. Чи ви пишете за принципом "а баба яга проти"? Навіщо вам "пройденний етап" з Кучеруком, Благодиром, хай нові люди очолять раду і працюють. Перезавантаженням називається.

Усю куманду - юлі в Рівному! Галі, Сашо Босса ... Ви красавчегі) Нічого нема в ваших серцях та умах! Тількі корито - влади! Вже під - уляшка лягли! Ганьба! Сором! Повірте! Це не надовго! Майдан не згас!

Окремо вітаю - запроданьця! Кучерука! Юлі-волю! Старому хричу - привіт! З Кустополя!!! Старий - запроданець! Любимо тебе - підрастенок)

Вітаю Рівнян! Та область! Ви гідни, цього вибору! Це жах! Вас знову поставили в стойло! Вітаю! Хто - ляшковський? Як і з вибором мера! Вітаю! Лохів міста та області! Ви - ганьба! Ставити - рудікала під...? Ви на це наголосовали!? За вас - все вирішили з Киева! Шмаркачі! Нігідники! Продали нас - як мусор! Під ноги! Бути підстилкою! Радійте!

Гостю. Зульфия, открой "личико" Хотелось бы на твою "харю" посмотреть. Что-то мне подсказывает, что у тебя "лицо" интеллектом не обезображено.

Жаба -це символ українців. Шо, вже душить ? Тільки таке тупе, як ти, чмо, може таке написати про іншу людину.

Вітаю ММ Драганчука!
Тяжко Вам прийдеться, адже будете тягнути за трьох.....

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.