Діти з Рівного співали у Франції і танцювали в Польщі

П'ять гран-прі за місяць, а ще призові місця на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях і концерти у Франції. Такі здобутки гімнасток, танцівників та співаків, які займаються  в Рівненському міському палаці дітей та молоді.  З цієї нагоди у закладі провели спільну прес-конференцію.

Так, вихованці камерного хору «Ave Maria» ПДМ давали концерти у Франції. Вони виступали упродовж трьох днів, розповіла керівник хору Марія Гончарова. А повернулися з Франції за два дні до терактів.  

Тим часом керівник гуртка художньої гімнастики Наталія Шульчук поділилася досягненнями свої вихованок, які здобули призові місця на Чемпіонатах України та області. Найближчим часом вони поїдуть в Польщу, де, на думку Наталії Шельчук, мають усі шанси вибороти призові місця.

Зразковий ансамбль Школи спортивного танцю «Ритм» також приїхав зі змагань не з порожніми руками. На міжнародних змаганнях «Magic – Dance2015», що пройшли у м.Люблін (Польща), рівняни посіли друге місце. А на конкурсі «International Dance Sport Gala Lodz Open 2015», що відбувався у м.Лодзь (Польща), вибороли третє, розповіла художній керівник «Ритму» Людмила Куценко. У кінці цього місяця колектив братиме участь у чемніонаті України із спортивних танців.

П`ять гран-прі за один місяць – саме стільки виграв ансамбль народного танцю «Дружба». Про це розказала його художній керівник Ірина Матяшок. На міжнародному фестивалі народного танцю «Lastivka Dance Fest» ПДМівці вибороли гран-прі у трьох вікових категоріях. На цьому фестивалі окремо відзначили ансамбль «Дружба», адже, за словами суддів, саме у його танцях збережені українські традиції.

На танцювальному фестивалі «Євроденс» в Ужгороді побував танцювальний колектив «Light», керівником якого є Олена Додчук. За її словами, цього року у фестивалі об`єднали три напрямки: «ПАДІЮН», «Євроденс» та «Яскрава країна». Вихованці «Light» виконували різноманітні танцювальні техніки та показували максимальну кількість номерів.

Завдяки цьому танцівники посіли призові місця у різних фестивальних напрямах та за різними віковими категоріями

Наталія Сторожук разом зі своїми вихованцями побувала в Одесі на Всеукраїнському фестивалі «Dance Play 2015». Там вони вибороли гран-прі. У Львові на міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів “Самоцвіти” «Light Dance Company» отримав два гран-прі та 800 євро. Танцівники взяли участь у трьох вікових категоріях та чотирьох стильових напрямах. За словами Наталії Сторожук, журі було в захваті від побаченого. Нагадаємо, що «Light Dance Company» минулого року став найкращим колективом України. А наразі він готується до Української танцювальної олімпіади.

Підготувала Юлія Ніколайчук

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.