Секретарем Рівнеради може стати Кульчинська?

Як стало відомо сайту “ВСЕ” з власних джерел, на секретаря Рівненської міськради зявився ще один претендент — заступник міського голови та керівник рівненського міського партосередку ВО “Батьківщина” Галина Кульчинська.

Нагадаємо, Галина Кульчинська - впродовж багатьох років  є членом “Батьківщини”. Також не обійшлось в роботі заступника міського голови і без скандалів. На всю Україну прогриміли результати тендеру закупівлі продуктів для учнів шкіл. Тоді міські депутати розкопали, що в результаті таких торгів ці продукти купували за завищеними в кілька разів цінами. Так, кілограм капусти коштував заледве не 13 гривень.

А кілька років тому реформаторський політ думки Кульчинської та Хомка розбився об скелі нерозуміння підлеглих педагогів та культурних діячів.  Тоді міська влада запланувала масштабну реорганізацію закладів культури. Спочатку мали намір об'єднати дві музичні школи. А очолити спільний колектив повинен був директор музшколи №2 Валерій Марченко. В підсумку замість об'єднання структур Галина Григорівна отримала скандал та повстання колективів шкіл.

На цьогорічних місцевих виборах Галина Кульчинська стала депутатом міськради від “Батьківщини”. 

З огляду на те, що головою облради став "радикал" Володимир Ковальчук, кандидатуру якого підтримали 34 депутати, можна говорити про своєрідний тандем партій "Батьківщини", "Свободи" та "Радикальної партії" в облраді. Тому цілком ймовірно, що міську раду таки "віддадуть" "Батьківщині" та оберуть секретарем Галину Кульчинську.

Раніше претендентами від "Батьківщини" на секретаря Рівнеради називали Олександра Курсика та Олександра Нестерука.

Від БПП "Солідарність" ймовірними кандидатами є Олексій Муляренко, Сергій Паладійчук і Олександр Чубай.

Нагадаємо, сесія міської ради має відбутися 27 листопада.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.