Щиро вітаємо з 22-річчям ТОВ ВТП «Агропереробка»

Сайт «ВСЕ» щиро вітає ТОВ ВТП «Агропереробка» з річницею існування. Бажаємо завойовувати нові вершини, радувати своїх клієнтів та партнерів, досягати успіхів у всіх починаннях. Зичимо Вашій компанії й надалі діяти з не меншою самовіддачею і результативністю, примножуючи добрі традиції так потрібного завжди, а надто - нині щирого патріотизму конкретних справ. 

 

Сьогодні ТОВ ВТП «Агропереробка» стали не типовим прикладом нового підприємства, яке успішно працює в складних умовах становлення ринкових відносин, на протязі 5 років зберігає щоденний приріст об’ємів виробництва на рівні 30 %.

Мета виробництва під торговою маркою "Щедрик" - це виняткова натуральність продукції, збереження кращих традицій і постійний контроль над якістю. ТМ "Щедрик" піклується про кожного з клієнтів, адже індивідуальний підхід - це головна філософія компанії.

Особливо хочеться привітати, людину завдяки наполегливості і самовіддачі якої компанія процвітає на протязі 22 років – Рудомську Ольгу Юхимівну. Бажаємо вам здоров’я, невичерпної енергії, вдячних клієнтів та відданих працівників!

Натхнення Вам та процвітання на довгі роки!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.