Головою Корецької райради став Ігор Хоменчук

Сьогодні у Корці відбувається перша сесія оновленої районної ради. Як і очікувалося, на ній депутати обрали нового голову, повідомляє "ЧаРівне".

Відтак, віднині Корецьку райраду очолює представник Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Ігор Хоменчук. Окрім нього, на цю посаду також претендували Валерій Власюк від ВО "Батьківщина" та Марія Михальська від партії "Конкретних справ".

Також під час нинішньої сесії корецькі депутати мають також обрати і заступників голови райради. Спочатку на посаду першого заступника претендував "свободівець" Віктор Дулюк, але під час таємного голосування йому не вистачило голосів. Тому невдовзі відбуватиметься голосування вже за іншу кандидатуру на цю посаду.

Нагадаємо, що Ігор Федорович Хоменчук народився 15 вересня 1967 року в м.Корець. Закінчив Корецьке сільгосппрофтехучилище № 24, Український інститут інженерів водного господарства міста Рівного та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, здобувши кваліфікацію «магістр державного управління».

Свій трудовий шлях розпочав з викладацької діяльності, якою займався впродовж 8 років. У 2000 році став державним службовцем, очоливши відділ сім`ї та молоді Корецької райдержадміністрації. З 2002 р. працював заступником Корецької РДА. У 2006 році був керуючим справами Корецької районної ради, після чого знову став заступником Корецької РДА, де працював аж до 2014 року. Ігор Хоменчук є головою Корецької районної організації партії БПП "СОЛІДАРНІСТЬ". А віднині до його біографії ще й додасться посада голови Корецької районної ради.

Коментарі

Хоменчук ве не вперше став депутатом райорди: від Партії зелених України, від Нашої України, від Фронту змін, а тепер від БПП

Вітаю з обранням! Успіхів…..здоров'я...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.