У кандидатів в патрульну поліцію Рівного перевіряють фізичну підготовку

В обласному центрі на центральному стадіоні «Авангард» кандидати на службу у нову патрульну поліцію, які вже пройшли тестування на загальний рівень розвитку та військово-лікарську комісію, демонстрували швидкість, силу та витривалість.

Приймала нормативи у кожного претендента на посаду патрульного поліцейського незалежна комісія. Всього за списком передбачалося 295 кандидатів, однак з’явилося для проходження цього етапу відбору 288 осіб. Відтак, семеро із них втратили можливість стати поліцейським.

Кандидати виконують нормативи з бігу на 100 та 1000 м, хлопці підтягуються на перекладині, а дівчата віджимаються. Перед початком тестування проводиться детальний інструктаж.

Для прийому нормативів створено предметну комісію. Крім цього, для об’єктивної оцінки фізичної підготовки виконання вправ і здачу нормативів кожним кандидатом на службу до патрульної поліції фіксують на фото- та відеозйомку.

— Наразі не можна сказати, наскільки успішно склали це випробування претенденти, — зазначив заступник голови Рівненської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Віктор Каховський. — Хоча в цілому рівень фізичної підготовки кандидатів достатній. Однак ми лише фіксуємо результат, а чи пройшов кандидат тестування, визначатимуть за допомогою комп’ютерної техніки.

Фізичне тестування претендентів на посади патрульних поліцейських Рівного буде тривати кілька днів. На кандидатів, які успішно пройшли попередні випробування, очікують іще психодіагностичне тестування та співбесіда.

 
Про це повідомили з відділу комунікації ГУНП в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.