Рівненських військових обстріляли чотири рази

  Минула доба в зоні відповідальності військ сектору «А» пройшла неспокійно, повідомили з прес-служби ОК "Захід", штаб якого знаходиться в Рівному. Гаряче було на «Бахмутській» трасі. Починаючи з 22 години, проросійські найманці чотири рази відкривали провокаційний вогонь по позиціях наших військ.

Двічі хаотичних обстрілів зазнав особовий склад, який виконує бойові завдання в районі населеного пункту Новотошківське та двічі в районі населеного пункту Орехово. Під час обстрілів бойовики застосовували гранатомети, зенітні установки, крупнокаліберні кулемети, стрілецьку зброю.

Вогонь вели з напрямку Голубівське. Втрат серед особового складу сектору немає.

Якщо ситуація буде загострюватися, українські військові готові застосовувати увесь комплекс заходів, який включає не лише повернення на першу лінію оборони систем озброєння, які були відведені відповідно до Мінських угод, а й вже вжити контрзаходи для протидії роботі вогневих точок та диверсійно-розвідувальних груп противника.

Інженерні підрозділи Збройних Сил України продовжують зачистку території складів для зберігання боєприпасів поблизу м. Сватове від вибухонебезпечних предметів.

Всього з моменту ліквідації наслідків пожежі було піднято та знищено більше 28000 вибухонебезпечних предметів та зачищена ділянка місцевості понад 64 га. Роботи ведуться безпосередньо на території складів. Проводиться рекультивація першого сховища, зачищається друге. На інших сховищах боєприпаси посортовані та підготовлені до вивозу та знищення.

Крім того, в м.Сватове від Збройних Сил України для відновлення інфраструктури та допомоги місцевим мешканцям створений центр допомоги цивільному населенню загальною чисельністю більш 50 військовослужбовців.

Про це повідомив прес-офіцер сектора «А» підполковник  Анатолій Прошин.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.