Викрили посадовця-корупціонера

Працівники Головного управління власної безпеки  ДФС України виявили незаконне скасування посадовою особою одного з територіальних органів ДФС України податкових повідомлень-рішень, чим завдано збитків державі у вигляді несплачених податків на загальну суму 24 млн. гривень.

За вказаним фактом Генеральною прокуратурою України  відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

У ході досудового слідства у зазначеному кримінальному провадженні працівниками Головного управління власної безпеки ДФС України спільно із співробітниками ДЗЕ Національної поліції України та Генеральної прокуратури України проведено слідчі (розшукові) дії, в результаті яких встановлено, що податківець, використовуючи свої владні повноваження, здійснював сприяння незаконній діяльності одного з будівельних підприємств.

Отримані прибутки будівельне підприємство переводило в готівкові кошти за допомогою конвертаційного центру із загальним обсягом безтоварних операцій 350 млн. грн. на рік.

У схемі конвертації використовувались підприємства, які здійснюють оптову торгівлю товарами широкого вжитку, що реалізовувались за готівку без належного відображення в податковому обліку.

Під час проведення обшуків вилучено службові документи, грошові кошти у сумі 5 млн. гривень, 200 тисяч доларів США, 5 тисяч євро, 31 печатку підприємств, задіяних у протиправних схемах, сервери та комп’ютерну техніку.

Досудове розслідування кримінального провадження та слідчі дії тривають.

Прес-служба Державної фіскальної служби України

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.