У Рівному в обласній дитячій книгозбірні відбувся Міжнародний день ігор

19 листопада відділ обслуговування дітей середнього та старшого шкільного віку комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради долучився до Міжнародного дня ігор. Упродовж дня у книгозбірні було весело, гамірно та креативно. Діти активно та з користю провели своє дозвілля. Вони грали у шашки, шахмати, складали пазли.

– Особливо цікаво відбувалися командні перегони в інтерактивних спортивних турнірах з використанням сучасних консолей «Nintendo Wii». Переможцями у віртуальній грі «Стрибки у воду» стала команда дівчаток «Загадкові квіточки», а у фехтуванні перемогла команда хлопчиків «Рівненські дракони». Із задоволенням діти брали участь в літературних вікторинах та відгадували кросворди, – інформує Наталія Назарук, заступник директора Рівненської обласної дитячої книгозбірні.

Яскравим моментом дня став «Бібліотвістер», під час якого школярі продемонстрували не лише свою ерудицію, а й витримку та фізичну підготовку.

На завершення юні ігромани та геймери написали для книгозбірні приємні побажання на фліпчарті та приклеїли усміхнені смайлики.   

Повідомляє Рівненська обласна рада.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.