Скандал: новообраний голова Рівненської облради ховається від журналістів?

Місцеві журналісти завітали до новообраного голови Рівненської облради Володимира Ковальчука, щоб із ним поспілкуватися. Та застати його на робочому місці не вдалося.

Приводом до того, що представники ЗМІ прийшли "в гості" до новообраного голови облради, став його вечірній дзвінок до журналістки Інни Білецької щодо її посту у "Фейсбуку". За її словами, Володимир Ковальчук розповідав, про що їй варто писати, а про що ні та вимагав, щоб вона до нього прийшла.

Як пояснила працівник апарату обласної ради Ірина Бовсонюк, на робочому місці Володимира Ковальчука немає і вже сьогодні не буде.

- Взагалі він не зобов'язаний вам звітувати, у нього важливі зустрічі в місті і його сьогодні не буде, - сказала пані Ірина.

 

Та як стало відомо журналістам, на 16 годину в голови облради запланована робоча зустріч із керівниками фракцій. Тому журналісти його чекають у приміщенні облради. 

Самі ж керівники фракцій прийшли на нараду та обурені тим, що голови немає. Тільки Юрій Благодир сказав, що йому Ковальчук повідомив, що нарада переноситься.
 

Коментарі

Ви пошукайте в інтернеті , багато ще цікавого можна про цьлого унікума Ковальчука найти, видно вирішив панну Інну налякати приструнити, а вона не з тих кого можна залякати).

Ми багато чому повинні бути вдячні журналістам, і за їхні розлідування .

мені пофіг!, але ці жюрналісти походу, ще по бороді не получали!)

Аналізуючи попередні коментарі з упевненістю можна сказати, що люди ляшка не сплять. Адже в їх словах дуже часто зустрічається слова: сосу...ь і танцють ))))))) ляшківці ! рівне не місце для підара....в так і знайте

Наші містечкові політики тупо просрали область.Приіхали декілька НІХТО і тупо на понт взяли.А вони і обісрались.Разом з губером,якого поставили - для чого? -За порядком дивитись. Тьху і ганьба тепер. При Берташу такого встиду і теоеретично бути не могло. А тепер хтось прощупує,закидає вудочку через журналістів...Хто б то міг бути? Чиі вуха за спинами дівчат? І чи хватить сміливості просто - взяти і відіграти ситуацію, поставивши на важливу для області посаду відому і авторитетну людину а не чергового валянка як в ОДА? Рівненщині потрібен порядок і нормальне функціонування, а не блуд, понти і хаос як в Одесі. Ось львівяни молодці - забили на договорняки із Кійова і тих,кого обрали люди, самі обрали собі керовніків. А журналістам в цій історі - респект!

В Рівному - журналістів нема! Вони за гривню - готові суса..и! Як нема телеканалів! Сусу..ть - гривню! Як нема - ОГО та Рівне Вечірнє! Вони за гроші - таньцюють! Це - ганьба! Продалися всі! Це велика проблема! Соса..ь - таньцювать! Готові! Аби гроші платили! Покидьки! Ви!

Спасибі журналістам за вашу роботу. Ви - це єдиний шанс розжурхати суспільство, щоб такі перелякані дебіли як цей ковальчук разом зі своїм під..ом шефом не приходили до влади. Був би він адекватний цей ковальчук, то сам зібрав би журналістів на конференцію.

Я так розумію, що Jhtcn це ніхто інший, як пан куплений майстер ФІДЕ Ковальчук))

Я, так розумію,що Jhtcn-член кружка бойового півня??На якій посаді?Голови облради:))))))))))))

Я так розумію ,що журналісти звичайні проплачені долбойоби....

Журналісти молодці, будь ласка допоможіть цьому ковальчуку довести свою профнепридатність для посади- Голова облради !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.