У Здолбунові ледь не помер хлопчик через неправильний діагноз від медиків

Маленькому Лук’яну лише один рік. Він веселий і рухливий  хлопчик. Утім кілька місяців тому батьки заледве врятували  малюка.

 «Ми потрапили в Здолбунівську інфекційну лікарню, де три дні дитину лікували  від отруєння. При цьому жодних нормальних аналізів медики не проводили.  Коли синочок  повзав від болю по ліжку, кололи «Ношпу»  – і все», – пригадує  мама хлопчика Марина.

Коли батьки  врешті звернулися по консультацію до обласної лікарні, їм повідомили,  що дитину треба терміново оперувати.

Медик, що лікувала хлопчика, стоїть на своєму і стверджує, що у Лук’яна справді було отруєння. Проте, в лікарні таки відбулось службове розслідування і адміністрація закладу  запевнила, що вже прийняла певні міри покарання.

 «За результатами цього випадку, лікар-інфекціоніст і лікар-хірург отримали дисциплінарне стягнення», – заявив заступник головного лікаря Здолбунівської районної лікарні Василь Мацьоха.

 Відразу після цього випадку батьки написали заяву до поліції, аби винні понесли відповідальність. Проте, слідство триває вже кілька місяців, а результату наразі жодного.

У районному відділку поліції переконують: до кінця року винних притягнуть до відповідальності.

Повідомляє "Народний контроль".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.