Прес-служба Рівненської облради: Володимир Ковальчук сьогодні журналістів на зустріч не запрошував

На редакційну пошту сайту "ВСЕ" надійшло повідомлення від прес-служби Рівненської обласної ради. Воно має такий зміст: "В інформаційному просторі поширюється недостовірна інформація, що голова обласної ради Володимир Ковальчук сьогодні запрошує журналістів на зустріч. Голова обласної ради офіційно повідомляє, що жодних телефонних дзвінків до журналістів сьогодні не здійснював та на зустріч не запрошував.
Володимир Ковальчук свою діяльність на посаді голови обласної ради буде проводити відкрито, чесно та виключно демократичними методами, готовий до публічного спілкування із представниками засобів масової інформації. Про час та дату проведення прес-конференції голови обласної ради буде повідомлено додатково. Прес-служба обласної ради
".

Нагадаємо, сьогодні  місцеві журналісти завітали до новообраного голови Рівненської облради Володимира Ковальчука, щоб із ним поспілкуватися. Та застати голову на робочому місці не вдалося.

Як пояснила працівник апарату обласної ради Ірина Бовсонюк, Володимира Ковальчука немає і вже сьогодні не буде.

Та як стало відомо журналістам, на 16 годину в голови облради запланована робоча зустріч із керівниками фракцій. Тому представники ЗМІ його чекають у приміщенні облради. 

Прецедентом до того, що медійники прийшли "в гості" до новообраного голови облради, став його дзвінок до журналістки Інни Білецької щодо її посту в "Фейсбуку". За її словами, Володимир Ковальчук розповідав, про що варто писати, а про що ні, і вимагав, щоб вона до нього прийшла.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.