Журналісти залишили голові Рівненської облради лист

Журналісти, які сьогодні завітали до новообраного голови Рівненської облради Володимира Ковальчука та не застали посадовця на робочому місці, залишили йому лист. На аркуші паперу вони написали "Я журналіст. Викличи мене!", а на звороті вказали номери телефонів. Із цим посланням працівники ЗМІ сфотографувалися на фоні кабінету новообраного керівника області.

Тим часом запланована на сьогодні робоча зустріч голови облради із керівниками фракцій не відбулася. У свою чергу, вони обурюються, що про перенесення зустрічі їх не попередили. 

Нагадаємо, приводом до того, що представники ЗМІ прийшли "в гості" до новообраного голови облради, став його вечірній дзвінок до журналістки Інни Білецької щодо її посту у "Фейсбуку". За її словами, Володимир Ковальчук розповідав, про що їй варто писати, а про що ні, та вимагав, щоб вона до нього прийшла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Прес-служба Рівненської облради: Володимир Ковальчук сьогодні журналістів на зустріч не запрошував

Скандал: новообраний голова Рівненської облради ховається від журналістів?

Коментарі

Не чіпайте його, бо він своєму босу пожаліється. А той приїде і всіх раком поставить - йому це звично...

"За її словами, Володимир Ковальчук розповідав, про що їй варто писати, а про що ні, та вимагав, щоб вона до нього прийшла."-ЧЛЄН кружка бойового півня рамси попутав:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.