Рівненський волейболіст може стати кращим в Україні

16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років "Junior Sports Awards", мета якого - підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпу.

Протягом року оргкомітет премії стежив за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.

Серед номінантів є і рівненський волейболист Ілля Ковальов. Разом із харків'янином Олегом Плотницьким він побореться за звання «Краща команда року». Цього року волейболисти стали бронзовими призерами на європейській першості.

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги», спортивні журналісти визначать вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії. 

Та до думки прихильників українського спорту організатори також обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування буде визнано українського улюбленця. 

Нагадаємо, минулого року на церемонії "Junior Sports Awards" рівненського плавця Михайла Романчука було визнано "Сенсацією року".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.