У центрі Рівного триває фотовиставка про Революцію Гідності

Дощова погода не заважає рівнянам розглядати десятки фотографій відомого фотографа Сергія Бусленка, які сьогодні виставили на майдані Незалежності у центрі Рівного. На цих світлинах — майданівці, вогонь, спалені автомобілі, барикади, похорон загиблих героїв та інші моменти з тих подій. Виставку просто неба відкрили до чергової річниці Революції Гідності, повідомляє "РВ". Рівняни мають ще кілька годин, щоб її роздивитися, доки на вулиці ще не стемніло.

 

Коментарі

Та вже,нехай так і буде,раз ти так вирішило.А, от з політичною орієнтацією,також визначилось?Що краще:капітельманська матьківщина,чи кружок збоченців бойового півня,бо з твоїх коментарів не зрозуміло?:))

Абсолютно очікувана реакція на правду, "уміще":)))))))) Невинуватий не виправдовується. А "на злодію шапка горить":)))))))

:)))я до журнашлюх маю такий же стосунок,як ти до гомосапієнс, куро з народу:))))))))))))))))Завжди так не буде!!!! Народ не допустить!!!!^))))))))))))))))))))))))))))))))

До всіх перерахованих недоліків додай, що в цій країні працюють такі журналісти, як ти. Чи думаєш під ніком ти незримий:)))))))) Ти ж не тільки пишеш, а й розмовляєш так:))))В іншій країні тебе давно вигнали б вс..ною мітлою на соенчко.

"Можливо Революція Гідності й десь зазнала поразки, але головним її меседжом було:"Завжди так не буде!!!! Народ не допустить!!!!"-курко,менше окличних знаків,бо твій діагноз і так всім видно.Невже,ще такі тупі трапляються??Дістали зі своєю гєвалюцією огидності.Який народ,коли і хто питає,коли їде в Відень до Фірташа,коли відсилають в Іловайськ,Дебальцеве,коли випускають тих,хто розстрілював наївних дітей-ідеалістів на Грушевського,коли піднімають до хмар цін на газ,валять бакс.коли садять по тюрмам тих,завдяки яким жидовня всілася в владні крісла,коли ворогам-закон,любим друзям-все,коли,коли,коли..... ?Чи я,не в ції же клоаці живу?

Це все, про що ви пишете - постфактум. Наслідки ковтаємо тоді, коли не хочемо бачити причину. Активне знищення України почалося тоді, коли вбили справжнього українського президента В.Чорновола і при владі утвердився любимий вами Кучма, нинішній "миротворкць". І з тих пір продовжується ротація олігархів, як би її не називали. До тих пір, поки Україна буде приватною власністю кількох сімей, нічого на краще не поміняється. Буде все гірше і гірше, незалежно від того, хто буде "царь-батюшка".

друже, пояснюю - коли міняється форма правління держави - це революція. Коли йде ротація олігархів при владі неконституційним шляхом - це державний переворот. Кажеш не втратили суверенітету і територій ? тоді спробуй без паспорту поїхати в Донецьк чи Ялту, розкажеш про результати експерименту. Кажеш при Кучмі було погано ? Мені всерівно які там олігархи в Києві тоді засідали чи тепер, мене більше хвилює цінник на хліб. Так ось при твому ненависному Кучмі хліб коштував в 10 (!) разів менше. Про комуналку взагалі мовчу ... корупція була, але тепер вона в 10 раз більша! Чого ми здобули ? Ми в Європі ?? Асоціацію підписано ?? Ну от скажи про здобутки Майдану! Я знаю тільки два - прогнали Януковича (олігархи його залишились) і звільнили Юлю (хоча вона накрала не менше Яника, тільки її межигірря у Швейцарії а не під Києвом у всіх на виду). В державі диктатура, за критику влади миттєво звинувачують у державній зраді, при Янику такого не було.

Такі коментарі пишуть ті, кому ця реврлюція "прищемила хвіст". Державний перворот? Що помінялася форма правління? І до влади прийшли "нові" "старі":))). Втрата добробуту? Це може мова йде про 80%, які жили й живуть за межею бідності? Громадянська війна? Ага, ви ще живете в СРСР, тоді немає втрати територій.... В часи Кучми -хрещеного батька олігархічних кланів ? А що Кучма зараз не при ділах? Можливо Революція Гідності й десь зазнала поразки, але головним її меседжом було:"Завжди так не буде!!!! Народ не допустить!!!!

насправді так звана "Революція Огидності" виявилася банальним державним переворотом, результатом якого стала так звана АТО (а насправді громадянська війна), втрата територій, суверенітету та добробуту громадян. Держава фактично перестала існувати а формально тільки на папері. В державі зявилися непідконтрольні збройні формування (так звані добровольці), а фактично це добре озброєні банд-формування. ХОЧУ ПОВЕРНУТИСЯ У ЧАСИ КУЧМИ !!!!!!!!

Негідники у владі,війна і смерть, злидні і безнадія у кожного - ось результат,ось гідність

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.