Як у Рівному майбутні поліцейські здавали ФІЗО

19 листопада у Рівному стартував третій етап відбору у патрульну поліцію. Кандидати демонстрували рівень своєї фізичної підготовленості, здавали нормативи: біг на 100 та 1000 метрів, для хлопців підтягування на турніку, для дівчат віджимання від землі.  Учасників почали тестувати із дев’ятої ранку, щогодини групами приблизно по п’ятдесят чоловік. Хлопців та дівчат окремо. Всього за списком передбачалося 295 кандидатів, однак з’явилося для проходження цього етапу відбору у перший день 288 осіб.

Читайте також про кожен етап відбору тут:

Набір у патрульну поліцію Рівного: вимоги до кандидатів

У Рівному «запускають» нову поліцію, Арсен Аваков не приїхав

Як у Рівному проходить відбір у «Нову поліцію»
«Нових поліцейських» у Рівному перевірить військово-лікарська комісія
У Рівному назріває скандал через «Нову поліцію»

Загальний інструктаж перед початком

На стадіоні «Авангард», де відбувалося тестування, присутні декілька працівників поліції, інструктори та волонтери. Впускають тільки кандидатів, іншим – зась. На вході розповідають, що переодягнутися можна у роздягальні НК «Верес», там таки на вході реєструють та видають особистий нагрудний номер.

При реєстрації видають особистий нагрудний номер

Роздягальня НК "Верес" приймає майбутніх полісменів

Переодягнені у спортивне, дівчата прямують на стадіон. Дівчина – майстер спорту, демонструє, як потрібно правильно віджиматися. Дівчата шикуються у колони по 7-8 чоловік, у кожної групи свій інструктор, який стежить за правильністю виконання вправи.

Фото з групи "Патрульна поліція - Рівне". Віджимання від землі.

Приймає нормативи у кожного претендента на посаду патрульного поліцейського незалежна комісія. Попри те, що декому вдалося віджатися і двадцять разів, зарахували лише два, через неправильну техніку виконання. Інструктори радять вижимати максимум.

Фото з групи "Патрульна поліція - Рівне". Підтягування на перекладині.

Після віджимання (підтягування), забіг на сто метрів. Кандидати біжать по шість чоловік. Укінці стометрівки стоять інструктори із секундоміром та фіксують час.

Забіг на 100 метрів у жінок

Забіг на 1000 метрів – це два з половиною кола навколо «Авангарду», все ретельно фіксують. Пробігаючи біля інструкторів, кожній дівчині повідомляють, скільки ще потрібно пробігти.

Забіг на 1000 метрів у жінок

Не обійшлося без групи підтримки. Усі працівники стадіону «Авангард» зібралися і голосно вболівали, хвалили та підбадьорювали. Усі етапи здавання нормативів фіксують на відеокамери, які розставлені по стадіону. Після виконання кожної вправи, учасники ставлять підпис, де одразу можуть побачити свій результат.

Інструктаж кандидаток

Загалом сам метод підрахунку балів не зрозумілий. Інструктори пояснюють, що «п’ятірок» чи «двійок», як у школі, не буде. Усі результати відсилають у Київ, а там підраховують загальний бал кандидата з усіх попередніх етапів. Кандидатам пояснили, що ФІЗО здадуть усі – головне зробити вправу, не зійти з дороги або хоча б один раз підтягнутися чи віджатися. Хоча зізнаються, що і на цьому етапі певний відсоток «відсіюють».  

Забіг на 1000 метрів у чоловіків

Фізичне тестування кандидатів у патрульну поліцію Рівного буде тривати декілька днів. Наступним етапом стане  психодіагностичне тестування та особиста співбесіда.

 

Коментарі

"Уже понятно, что новая полиция - это частная корпорация Авакова, созданная, как инструмент пиара в СМИ.",Кривошєєв,а яке твоє місце в цій новій структурі,чи господарі не дають правду про рєхформу писати,що ти так наполегливо видаляєш інформацію про цю рєхформу ???Про стрімку і вражаючу кар"єру монголоїдної чудо-птіци Юрий Зозуля возглавил полицию Киева благодаря дружбе с сыном Арсена Авакова (ВИДЕО)http://roadcontrol.org.ua/node/2876 Вам, тим хто сьогодні міряється геніталіями в лікарських кабінетах,таке не світить:))

Кривошєєв,то ти маєш іншу методичку по рєхформі,якапопєздє??Раз видаляєш коментарі? "Полицейский: ну все, реформа пошла по пезде только что"http://roadcontrol.org.ua/node/2880

Ти,також якісь крихти з кривавого стола отримує,що видаляєш інформацію про рєхформу від кривавого підера??Га??мені не тяжко продублювати Сотрудники патрульной полиции Киева арестовали и побили водителя за нарушение ПДД (ВИДЕО)http://roadcontrol.org.ua/ не сумніва.сь,що і серед наших полючовичів-пепсів,не мало таких шакалів,що б"ють ззаду

Нехай набирають тількі тих хто АТО пройшов. Половина з цих юнаків не пройшли службу в армії

на мою думку в поліцію повинні йти ті люди які проходили службу в армії, а не весь зброд, який туди іде заради зарплати а патріотів своєї держави немає,

Всі, хто не пройшов в поліцію серед пацанів по фізо, раджу звернути увагу на них військоматам, тому як 7 хвиля уже не за горами!!!

288 людей... Припустимо, половина чоловіки (для зручності). Скільки з цієї половини повернулися з армії? Тож 5-6 хвиля мобілізації недобрала людей (про це кричали всі новини). Вже навіть не ображаюсь. Просто гірко.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.