Міненерго: Одну з чотирьох опор ЛЕП можна відновити протягом доби

За умови безперешкодного та безпечного доступу ремонтного персоналу роботу однієї з чотирьох ЛЕП, пошкоджених  внаслідок вибухів у Херсонській обалсті, може бути відновлено протягом доби.
Про це 22 листопада заявив глава Міненерговугілля Володимир Демчишин за підсумками роботи кризового штабу з упередження наслідків аварії для об'єднаної енергосистеми України.
"Відповідне доручення прем'єр-міністр України надав ще 20 листопада", - йдеться у повідомленні.  
"Станом на 22 листопада внаслідок пошкоджень ліній та підстанцій енергосистема вимушено зупинила постачання електрики до двох районів Херсонської області, АР Крим, також виникла небезпека для постачання 40% споживачів Херсонської та Миколаївської областей", - зазначили в Міненерго.
Наразі проводиться аналіз пошкодження інших ліній. Ремонтні бригади розпочали роботу на перших двох лініях, проведені роботи з заземлення, щоб убезпечити людей.
Внаслідок аварії диспетчери НЕК Укренерго змушені були змінити завантаження українських електростанцій, зменшити навантаження на атомні станції, та додатково завантажити ТЕС, а відтак збільшити спалювання дефіцитного вугілля.
Як відомо, вранці 20 листопада внаслідок підривів були пошкоджені ЛЕП 330 кВ "Мелітополь-Джанкой" і ЛЕП 220 кВ "Каховка-Титан".

Коментарі

Для Демчишина й Ко--що там говорить Кримінальний кодекс України про зраду Батьківщини й співробітництво з ворогом?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.