Рівненські родини Героїв Небесної Сотні зустрілися з Президентом

У День гідності та свободи родини Героїв Небесної Сотні з Рівного зустрілися із Президентом Петром Порошенком.

 Загалом на зустрічі були присутні сім’ї Героїв з усієї України.

Президент пригадав події тих днів та наголосив, що всі винні у злочинах проти активістів Майдану не уникнуть відповідальності. Також Петро Порошенко відзначив, що всією країною шириться рух за вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Встановлені меморіальні дошки, побудована велика кількість пам’ятників, стел, перейменовуються вулиці, на честь Героїв називають школи та вузи.

На зустрічі виступив голова громадської організації «Родини Героїв Небесної Сотні» Ігор Гурик, який розповів про проблеми та виклав пропозиції з їх вирішення.

Також до Президента змогли звернутися й усі родичі загиблих.

Дружина Героя Валерія Опанасюка Вікторія попросила Президента посприяти у вирішенні проблеми законодавчого характеру – її діти позбавлені права на призначення пенсії у зв’язку із втратою годувальника через те, що Валерій на той час не мав достатнього офіційного трудового стажу. Поряд з тим, усі рідні Героїв з Рівного відзначили належний рівень підтримки місцевої влади.

Потому діти, дружини та батьки Героїв поклали квіти та лампадки до пам’ятного Хреста на Алеї Героїв Небесної сотні, що розташований на місці масового розстрілу 20 лютого учасників протестів на вулиці Інститутській.

Після цього члени родин Героїв взяли участь у панахиді за загиблими. Пам’ять Героїв також вшанували хвилиною мовчання та траурним передзвоном.

Також родини Героїв Небесної Сотні разом із Президентом та його дружиною взяли участь у презентації документального фільму «Зима у вогні» режисера Євгена Афінеєвського.

Нагадаємо, 21 листопада 2015 року, в Україні відзначали День гідності і свободи. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протести української громадськості у відповідь на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. 

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.