У Рівному відбудуться громадські слухання щодо будівництва на вулиці Пересопницькій

26 листопада 2015 року, о 18.00  у сесійній залі Рівненської міської ради  за адресою місто Рівне, вулицяПоштова, 2 (4-й поверх ) відбудуться громадські слухання щодо питань будівництва на вулиці Пересопницькій.

 

Запрошуються мешканці міста Рівне,  представники засобів масової інформації, депутати міської ради та депутати попереднього скликання,  представники політичних партій та  громадських організацій.

Окрім того запрошено посадових осіб органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади:

заступники міського голови: Хмілецький О.В. та Шевчук Р.С., начальник Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Мічуда І.В.,  начальник Управління земельних ресурсів у Рівненській області  Гресько Р.Я.,  начальник управління містобудування та архітектури Семенець С.Ю. , начальник  управління земельних відносин Таргоній С.Г.

Зауважимо громадські слухання відбуваються за рішенням Рівненської міської ради №5794 від 06.10.2015 року «Про проведення громадських слухань щодо будівництва будь-яких будівель на вулиці Пересопницькій (на бульварі між продуктовим ринком та театральною площею)»  та Розпорядженням Міського голови № 815-р від 02.11.2015 р.

Тож 26 листопада 2015 року за адресою м.Рівне, вул. Поштова, 2,  на  4-му поверсі  в сесійній  залі в 18.00 відбудуться  Громадські слухання з питання  будівництва будь-яких будівель на вул. Пересопницькій (на бульварі між продуктовим ринком та Театральною площею).

До уваги мешканців міста які мають бажання взяти участь у громадських слуханнях. З собою потрібно мати документ, який засвідчує факт вашого проживання в місті Рівному, повідомляє міська рада.

Коментарі

До уваги організаторів громадських слухань ! Такі слухання ПП "Альянс-Вест" вже були проведені в минулому році, про щр було повідомлено в газеті "Рівне-Ракурс" від 09 січня 2014 року згідно чинного законодавства. Цей захід проводиться ТІЛЬКИ ПІД ЧАС РОЗРОБКИ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІІ, а не після їх затвердження і отримання дозволу на будівництво. Якщо керівництво Міськой Ради та конкретно п. Туровська свідомо порушують діюче законодавство стосовно проведення громадських слухань та підштовхують громаду на протиправні дії - виникає питанння - хто з земельної міськой мафіі погано себе почуває у правовому полі?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.