У Рівне приїде Мандрівний фестиваль документального кіно

У вівторок, 24 листопада, в Рівному відбудеться відкриття 12-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UA", який на Рівненщині проводитиметься вже втретє. Після презентації відбудеться перший відкритий показ у рамках фестивалю. Присутні матимуть можливість переглянути кінострічку «Пост Майдан».

Це кінодійство є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини "Docudays UА", який цьогоріч відбувся в Києві з 20 по 27 березня. Там були представлені 79 фільмів (38 із них конкурсні) із 36 країн світу.

В рамках Мандрівного фестивалю цього року в різних регіонах України демонструватимуться 40 документальних фільмів на тему прав людини.

Автори стрічки «Пост Майдан» кілька тижнів стежили за чотирма людьми напередодні президентських виборів в Україні. Усі вони з різних куточків країни – Донецька, Криму, Ірпеня та Києва. Їх об'єднує те, що вони були поранені під час протестних акцій в Україні. Майдан втрачає свою актуальність, а чотири герої фільму намагаються вирішити особисті проблеми та беруть активну участь у громадському житті країни.

Режисер фільму Сергій Андрушко – журналіст, співзасновник Громадського телебачення, учасник руху «Стоп цензурі!», лауреат премії «Телетріумф» у номінації «Репортер». Також він є блогером інтернет-видання «Українська правда» та редактором документального альманаху «Відкритий доступ». Протягом багатьох років працював спеціальним кореспондентом на телеканалі СТБ.

Регіональним партнером фестивалю на Рівненщині є РОГО «Комітет виборців України».

Презентація розпочнеться о 14:30 у конференц-залі готелю «Мир» за адресою: м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, 1 поверх. Показ фільму «Пост Майдан» відбудеться одразу після презентації. Вхід вільний.

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини "Docudays UA" проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Про це повідомив Святослав Дубов із інформаційного відділу РОГО КВУ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.