На Рівненщині молодь пройшла вишкіл під час військово-патріотичної гри

У ній взяли участь понад сотні студентів та юнаків не тільки з обласного центру, а й Острога, Дубно, Кузнецовська, Рокитного та Березного.

Так, під час гри, що пройшла в Олександрії Рівненського району, бійці батальйону «Азов», 131-го розвідбатальйону, 54–го окремого розвідувального батальйону вчилиюнацтво опановувати тактику ведення бою. Водночас представники громадської організації «Білі берети» ознайомили юних учасників із основами тактичної медицини.

Також під час гри рівненська молодь змагалася у квесті та страйкболі.

«Було дуже весело, добре організована і продумана кожна хвилина гри. Учасники отримали корисні навички, важливі у сучасному світі, особливо з тактичної медицини та військової тактики. Хотілось би побільше таких заходів для молоді», - поділився своїми враженнями від вишколу один із учасників гри Іван.  

Інструктаж, допомогу, підтримку гри здійснювали також й інші громадські об’єднання військового спрямування. Організувала захід громадська організація Українська народна самооборона, адже вона стала однією ізпереможців обласного Конкурсу громадських ініціатив та отримала кошти на реалізацію свого проекту із обласної скарбниці, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.