У Рівному в майбутніх поліцейських перевірять психіку

Відучора кандидатам у патрульну поліцію Рівного почали надходити запрошення на психологічне тестування. Воно проходитиме у формі комп’ютерного тесту та скрадатиметься з питань, які мають готові варіанти відповідей. У запрошенні йдеться, що таке тестування не потребує спеціальної підготовки та не покликане оцінювати рівень знань. Перевірятимуть майбутніх поліцейських в адміністративній будівлі Головного Управління Нової Поліції, вул. Пушкіна 4.

Тестування триватиме орієнтовно дві з половиною години. Після цього кандидатам у поліцію буде запропоновано заповнити анкету, написати автобіографію та надати копії наступних документів: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження, документи про здобуття освіти, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про реєстрацію зміни прізвища, імені та по-батькові (якщо така зміна мала місце), посвідчення водія, дві фотокартки 3х4, військовий квиток (для чоловіків). Копії всіх документів необхідно підготувати завчасно та принести з собою разом із оригіналами.

Психологічне тестування – це особистісний опитувальник, який складається із запитань, на які потрібно дати відповідь: правильно, не правильно, не знаю. За результатами даних відповідей, оцінять відвертість людини за різними шкалами: депресії, істерії, психопатії, мужності (жіночності), параної, психастенії (встановлює схильність піддослідного до різного роду страхів, тривог, нав’язливих станів та думок), визначатимуть ступінь підвищеної активності, товариськості, енергійності тощо.

Нагадуємо, після подання заяви про бажання служити у патрульній поліції кандидати уже пройшли такі етапи відбору, як тестування на логічне мислення, військово-лікарську комісію, продемонстрували рівень фізичної підготовки. Наступний етап – це психологічне тестування, а потім особиста співбесіда та тримісячне навчання. Уже на початку березня 2016 року нові поліцейські приступлять до роботи.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.