Голова Рівненської райради отримуватиме премію розміром у посадовий оклад

Новообраний голова Рівненської районної ради Віталій Стельмах отримуватиме премію у розмірі 100% посадового окладу. Таку пропозицію підтримали депутати райради. Посадовий оклад голови становить 3103 гривні.

Окрім того, голова райради отримуватиме низку надбавок, передбачених законом та запропонованих депутатами, кошти на оздоровлення та інші.

Ключові слова: 

Коментарі

Дійсно, зарплата держслужбовця і голови ради складається з багатьох складових, в тч премії, яку призначають на сесії, але ж проект рішення готують за вказівкою голови, і вказують відсоток премії, який не менше 10, а максимальний - 100 %. Можна ж було вказати менше 50-60%!!! Скромнішим треба бути, в країні війна, пора вже і на собі економити. Ганьба!

Не має можливості в коментарях висвітлювати всі нюанси. Але ось короткий витяг із вказаної вами постанови 2) здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи. Тобто РЕЗУЛЬТАТИ, а не заздалегідь. І цього ще ніде ніхто не відміняв. Так що нехай працюють в межах закону, а не трактують його заради власної вигоди.

Приходиться вивчати закони:)))))ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державну службу

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 26, ст.273)
Стаття 47. Преміювання та інші види заохочення державних службовців

1. Преміювання державних службовців, які займають посади державної служби груп II, III, IV, V, здійснюється керівником державної служби у державному органі, органі влади Автономної Республіки Крим або їх апараті у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці:

ЩОСІСЯЧНО відповідно до їх ОСОБИСТОГО ВНЕСКУ в загальні результати роботи;

ЩОРІЧНО за результатами оцінювання службової діяльності у РАЗІ ОТРИМАННЯ ВІДМІННОЇ ОЦІНКИ - до 100 відсотків посадового окладу.

Депутати вже оцінили роботу?

Відповідно до ч. 2 ст. 33 Закону України "Про державну службу" заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.
Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006р. 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" передбачені надбавки до посадового окладу за ранг державного службовця (120-130 грн.), надбавку за вислугу років в межах 20-25 % від посадового окладу державного службовця (в залежності від стажу державної служби). Даною постановою та Законом України керуються всі державні установи, і районна рада не виняток. Відтак, претензії до голови райради - є безпідставними, оскільки приймаючи дане рішення депутати районної ради керувалися нормами чинного законодавства. І нарахунок призначення премії, ще не вчинивши ніяких дій, то зрозумійте одне, що така процедура передбачена Законами України(які прийняті нашими Народними Депутатами) , відтак державні службовці зобов'язані їх виконувати та не вправі порушувати.

Ні не є високою. Але для чого оці "викрутаси" накшталт "та інші"? Чому не можна її встановити офіційно на відповідному рівні? Звертатися, чи не звертатися до законодавства, суть премії від цього не поміняється, тому й посилався на Вікіпедію. Справді, я користуюсь простою житейською логікою. Напишіть ви обгрунтований коментар з посиланням на чинне законодавство, яке пояснює, чому, коли успіхів досягнутих ще нема, а премію вже призначили. Все це просто, щоб зробити каламутну водичку з доплатами, пільгами..... Закони ж пишуться "під себе" Може пора шось змінювати.

Оплата праці державних службовців повинна забезпечувати достатні матеріальні умови для незалежного виконання службових обов'язків. Невже заробітня плата в районі 5 000 грн. з урахуванням сплати податків, на Вашу думку є завищеною оплатою праці державного службовця даного рівня? І, крім того в даному випадку є не доречним застосування Вами термінології з "Вікіпедії", оскільки відповідно до Конституції України - Україна є правовою державою. Відтак, якщо ви маєте бажання написати аргументований коментар, то спершу зверніться до чинного законодавства України, а не до енциклопедії.

Новообраний голова Квасилівської селищної ради також подбав про преміювання його у розмірі 100 % посадового окладу!!! Так що повністю згідний з попередником : за що боролись...

Вікіпедія:"Премія (від лат. praemia — нагорода, відзнака) — одна з форм заохочення успіхів, досягнутих в праці, науці, літературі, мистецтві чи іншій суспільно корисній діяльності. Премії можуть мати форму нагород, медалей, дипломів, грошових заохочень тощо Присуджуються премії на спеціальних церемоніях або на виставках, конкурсах тощо." Цікаво депутати це знають, коли приймають рішення заздалегідь? А ще: "Окрім того, голова райради отримуватиме низку надбавок, передбачених законом та запропонованих депутатами, премії до державних свят, кошти на оздоровлення та інші". Ось такі приховані реальні заробітки чиновників із ніби невеликою заробітною платою. І дуже цікавим залишається формулювання "та інші...."^)))))) Одним словом :"За що боролись..."

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.