"Чорний квадрат" показав рівнянам, чи існує інтим після РАГСу

У Рівненському МПК "Текстильник" відбулась вистава київського театру "Чорний квадрат" під назвою "Чи є SEX після РАГСу?" . Організатори обіцяли показати  яскраву та соковиту комедію, і не обманули. Ще перед початком вистави актори запропонували сказати присутнім в залі чотири репліки та пообіцяли використати їх . В результаті фрази глядачів "іди поголися", "тільки шкарпетки зніми", "давай зранку", "хочу ще" говорили зі сцени.

Спектакль складався із двох частин. У першій глядачам показали батьків, які щойно видали свою дочку заміж та повернулись додому. І коли жінка сварила чоловіка за його поведінку на весіллі, пролунав телефонний дзвінок. Телефонувала дочка, яка, як виявилось, потрапила у пікантну ситуацію та потребувала термінової допомоги і консультації  батьків на інтимні теми. 

Батьки знітились від запитань, але без порад дочку не залишили.  Допомагали, як тільки могли. Тато був прямолінійним та відвертим, а мама намагалась побудувати асоціативний ряд, адже не могла доньці дослівно цитувати чоловіка.

У другій частині дії відбувалися у квартирі молодої пари, яка одружується через 23 дні. І він, і вона намагаються дізнатись один про одного найвідвертіші подробиці, адже скоро вони стануть сім'єю, та не хочуть мати один від одного секретів.

Під час розмови випливають і приємні несподіванки, і такі, яких, здається, краще і не знати. Молода пара намагається знайти компроміси та домовитись для покращення відносин під час шлюбу. 

Як виявляється , обоє робили речі, які їм не до вподоби, щоб задовільнити партнера, однак як як з'ясувалося, партнеру  такі речі також не подобались. Після суперечок молоді люди все ж знаходять компроміси, які влаштовують їх обох, та продовжують нетерпляче чекати на похід в РАГС.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.