Унікальна процедура полірування волосся - вперше в Рівному

Часто у представниць прекрасної статі виникає проблема посічених кінчиків. Фарбування, освітлення, хімічна обробка, регулярне використання вирівнювачів для волосся та фенів є тому причиною. Дівчата намагаються позбутись проблеми, використовуючи різні живильні та відновлювальні маски, а також часто відвідують перукаря. Від регулярних стрижок втрачається довжина волосся, що дуже засмучує красунь.

 

Проте вихід є. Салон краси «Батерфляй» - єдиний в Рівному, де надають послугу полірування волосся. Процедура здійснюється за допомогою машинки із спеціальною насадкою. Саме вона дозволяє зрізати тільки кінчик волосини, навіть якщо він коротший основної довжини, що практично неможливо зробити при звичайній стрижці.

Полірування волосся допомагає зберегти довжину зачіски та надає їй гарної форми. При цьому волосся виглядає живим та здоровим.

Процес полірування виконується на сухе волосся. Процедура триває в середньому годину. Ціна такого задоволення залежить від довжини волосся.

Фото ДО та ПІСЛЯ процедури:

Обробка волосся за допомогою полірування дозволяє:

  • зберегти здоровий зовнішній вигляд волосся на тривалий час. Завдяки зрізу ножовим блоком машинки кінчика волосини, він має рівніший край, на відміну від зрізу ножицями, де він виходить пухкішим;
  • полірувальник зменшує кількість пошкоджених кінчиків на 90 %;
  • процедура чудово підходить тим, хто хоче зберегти та відростити довге волосся, таку можливість надає спеціальна насадка, яка зістригає з кожного кінчика від 3 до 10 мм.

В салоні на Вас чекає професійна команда, яка завжди готова проконсультувати з питань догляду за волоссям.

м. Рівне, вул. Буковинська, 3 (житловий комплекс "Виговський"),

тел..: (097) 967-45-40

(0362) 45-45-40

 

на правах реклами