Фірмі, яка наносила неякісну дорожню розмітку в Рівному, загрожує суд

Як відомо, у Рівному останнім часом на окремих відрізках міських доріг помітно погіршилася якість нанесення дорожньої розмітки. За словами міського голови Володимира Хомка, цьогорічний тендер виграла фірма "Колор С.І.М", яка заєреєстрована в Клевані.

До слова, ТОВ «Колор С.І.М.» було створено як спільне україно-югославське підприємство з виробництва фарби. Сьогодні єдиним засновником компанії зареєстрована рівнянка Зоя Іващук. Раніше до складу засновників входили також брат Зої Іващук – Анатолій Іващук та мешканець Сербії Йово Мікановіч.

Відповідно до Державних стандартів України (ДСТУ), термін експлуатації дорожньої розмітки (фарби) становить шість місяців, а у випадку з "Колор С.І.М" на деяких ділянках фарба не протрималася й двох тижнів.

– Справді, у Рівному є проблема з розміткою, яку наносила фірма «Колор С.І.М.». Ми, як і усі громадяни, дуже обурені якістю її роботи. Якщо вона добровільно не усуне всі недоліки – будемо судитись. І так само врахуємо це на наступний рік, адже такої низької якості розмітки в нас ще не було ніколи, тому будемо з цим розбиратись. Так просто для них це не пройде, – сказав міський голова.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.