У Рівному відбудуться громадські слухання

У четвер, 26 листопада, о 18:00  у сесійній залі Рівненської міської ради (вулиця Поштова, 2 (4-й поверх)) відбудуться громадські слухання щодо питань скандального будівництва на вулиці Пересопницькій.

Запрошуються мешканці міста Рівне, представники засобів масової інформації, депутати міської ради та депутати попереднього скликання, представники політичних партій та громадських організацій.

Окрім того, запрошені посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади: заступники міського голови Олексій Хмилецький та Руслан Шевчук, начальник управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда, начальник управління земельних ресурсів у Рівненській області Роман Гресько, начальник управління містобудування та архітектури Сергій Семенець, начальник управління земельних відносин Сергій Таргоній.

Зауважимо, що громадські слухання відбуваються за рішенням Рівненської міської ради №5794 від 06.10.2015 року "Про проведення громадських слухань щодо будівництва будь-яких будівель на вулиці Пересопницькій (на бульварі між продуктовим ринком та театральною площею)" та розпорядження міського голови № 815-р від 02.11.2015 р.

До уваги мешканців міста, які мають бажання взяти участь у громадських слуханнях! З собою потрібно мати документ, який засвідчує факт вашого проживання в місті Рівному (паспорт).

Коментарі

До уваги організаторів громадських слухань ! Такі слухання ПП "Альянс-Вест" вже були проведені в минулому році, про щр було повідомлено в газеті "Рівне-Ракурс" від 09 січня 2014 року згідно чинного законодавства. Цей захід проводиться ТІЛЬКИ ПІД ЧАС РОЗРОБКИ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІІ, а не після їх затвердження і отримання дозволу на будівництво. Якщо керівництво Міськой Ради та конкретно п. Туровська свідомо порушують діюче законодавство стосовно проведення громадських слухань та підштовхують громаду на протиправні дії - виникає питанння - хто з земельної міськой мафіі погано себе почуває у правовому полі?

Статью писали явно душевно нездоровые люди !!! Мы живем в тех домах, о дворах которых написано в этом бреде !!! Никто и никогда здесь не убирал лавки, они ломались и прогневали от старости, а местная власть их не ремонтировала !!! Равно как и детские площадки никто не трогал, потому что их здесь никогда раньше не было!!! Наглая ложь!!! Стыдно пиариться на том, что является фантомом и предметом больного воображения !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.