Школярів Березнівського району вчили фрістайлу

У рамках проекту "Розминка від чемпіона" урок фізкультури для школярів села Прислуч Березнівського району провів переможець всеукраїнських змагань із фрістайлу Іван Хоменко. Він всіляко намагався передати учням своє захоплення цим екстремальним видом спорту. Разом із тим не приховував, що через свою складність фрістайл вимагає неабиякої наполегливості, працездатності і системності.

- Учні були захоплені карколомними стрибками, сальто та іншими спортивними елементами, які їм продемонстрував фрістайліст. Тож не дивно, що після побаченого розминку під керівництвом спортсмена вони виконували старанно і наполегливо. Потому Іван Хоменко роздав безліч автографів та сфотографувався з усіма охочими, - повідомили у комунальному закладі «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх Рівненської обласної ради.

Спортсмен також вручив призи від Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області переможцям конкурсу малюнка на спортивну тематику, який пройшов у школі з нагоди "Розминки від чемпіона". Всім учасникам заходу дісталися сувеніри від комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"" Рівненської обласної ради.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.