Незручні запитання голові Рівнеоблради обурили київських журналістів

На прес-конференцію голови Рівненської облради Володимира Ковальчука, аби  його підтримати, приїхали київські журналісти, які змушували місцевих представників ЗМІ не ставити незручних запитань, та сарненські "бурштинщики"- члени Радикальної партії.

Розпочав свою прес-конференцію Володимир Ковальчук із власної біографії: народився у Здолбунові, навчався у школі та в університеті, пройшов усі щаблі банківської сфери, ставши директором банку "Хрещатик", працював віце-президентом "Діамантбанку", заступником фонду підтримки підприємництва в Україні, помічником-консультантом народного депутата України.

З 21 року активно займався громадською та політичною діяльністю. Очолив обласну федерацію шахів, наразі обраний її віце-президентом, - розповідає Володимир Ковальчук. – У політичну діяльність мене провів Василь Червоній. З вами буду відкритим та прозорим.

Читайте також: Голова Рівненської облради: три "штанги" за один тиждень

На прес-конференцію прийшли не тільки журналісти

Насамперед, перед початком своєї діяльності Володимир Ковальчук хоче детально вивчити роботу ради, створити дорожню карту, яка базуватиметься на принципах чесноті та запобігатиме корупції. А ще провести незалежний аудит комунальних закладів, виявити порушення і у разі потреби звільнити нечистих на руку керівників. Він має намір залучити в Рівненську область інвесторів та побудувати на цьому сильну економіку. Крім того, планує допомагати у розбудові шкіл та садочків, створювати нові робочі місця та боротися з незаконним видобутком бурштину.

Усе це, можливо, стане чудовим майбутнім Рівненської області, але наразі у журналістів виникли запитання стосовно минулого та теперішнього  чинного голови облради. Наприклад, щодо непрямого підкупу виборців у місті Здолбунів перед початком виборчої кампанії, яке зафіксувала незалежна громадська мережа "Опора". Це подарунки канцелярських наборів дітям перед початком навчального року та солодощі до дня народження пенсіонерам.

Сам голова не вважає такі дії підкупом, оскільки, за його словами, робив подарунки до офіційного початку виборчої кампанії. На запитання, де він узяв гроші на дороговартісні подарунки, Володимир Ковальчук відповів, що гроші йому дають друзі:

Є такий вислів: "Не май сто рублів, а май сто друзів". Я людина небагата, але я маю багато друзів, які допомагають. Я багатьом допомагав і раніше. Ніде це не афішую.

Варто зазначити, що в офіційній декларації про доходи голови зазначено, що він за рік заробив 12 тисяч гривень, попри це має особистого водія. До речі, за словами Володимира Ковальчука,  водій - це його друг, і він працює на громадських засадах, а гроші другу-водієві, інколи платять його друзі з партії. А яку саме суму, він не знає.

Володимир Ковальчук зі своїм радником 

До слова, спростував голова облради і публікацію у виданні "Обозреватель", мовляв, він обурений, що його назвали "героєм Майдану", але, на жаль, не знає чоловіка, який брав у нього інтерв’ю, оскільки це був телефонний дзвінок. Каже, що не говорив про те, що  місцеві журналісти, як сказано в публікації, "за копійки продали совість". Запевнив, що буде вимагати спростування.

Читайте також: Голова Рівнеоблради з трояндами вибачався перед журналістами

Після незручних запитань до Володимира Ковальчука почали обурюватися столичні журналісти (яких, очевидно, для позитивної картинки запросило керівництво облради), мовляв, Київ не цікавлять питання регіональних журналістів. Так звані журналісти боронили голову, забороняли місцевим колегам задавати запитання. Їхня позиція була настільки лояльна до голови облради, що на завершення прес-конференції Володмир Ковальчук від них відхрестився, мовляв, не знає, хто це і чому приїхали, бо сам він їх не запрошував.

Читайте також: Скандал: новообраний голова Рівненської облради ховається від журналістів?

Нагадаємо, Володимир Ковальчук за тиждень своєї діяльності відзначився численними скандалами із журналістами через незручні запитання та сміливі висловлювання, які його обурюють.

Коментарі

Обморок, а не голова))) Вибрехуватись і то не вміє)))

" пройшов усі щаблі банківської сфери, ставши директором банку "Хрещатик", працював віце-президентом "Діамантбанку", заступником фонду підтримки підприємництва в Україні, помічником-консультантом народного депутата України."..... І з таким грандіозним досвідом залишився з доходом 12 тис. грн. на рік і став "утриманцем" друзів? Щось пазли не складаються:)))))

Ніби по великому рахунку й нема до чого придертися...А ось не вірю. Складається враження, що це "буфер" за яким стоять "серйозні друзі" з "серйозними" інтересами.... Хочеться помилятися....

На фото синок постоловського сидить як балшой пєрєц і по дрес коду Хутора. Ущипніть його хто небуть, підскажіть : мол, вася, ти не те робиш) не тим там помазано і взагалі, не туди попав.в хорошому смислі)

Ой не з того починаєш, ой не з того! Замість програми дій - хованки-погрози-відмазки-підлабузництво?

ніхто задарма нічого не дає, навіть друзі...за все потрібно платити.. купили посаду-відпрацьовуй..

друг спас жизнь друууга!

Мабуть, друзі по партії запросили

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.