Завтра у Рівне приїде команда нардепів

У понеділок, 30 листопада, в Рівному відбудуться заходи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії з просування реформи децентралізації «Посли Реформ». До міста завітає команда, яка складається з народних депутатів України та експертів з питань конституційної реформи і децентралізації.

Як повідомили з РОДА, у рамках кампанії відбудуться зустрічі з представниками влади в регіоні, місцевого самоврядування, громадськими активістами, студентами:

10:00  -  Прес-конференція в Рівненській ОДА (Майдан Просвіти, 1, каб.601), на якій народні депутати та експерти дадуть роз’яснення щодо впровадження децентралізації. Також буде акцентовано на досягненнях Рівненської області в проведенні цієї реформи.

11:00-13:00 - у Рівненській ОДА (Майдан Просвіти, 1, каб. 601) відбудеться зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, головами РДА. На зустрічі будуть розглянуті основні аспекти з реалізації реформи децентралізації та наголошено на необхідності проведення відповідних конституційних змін.

15:30  -  Відкрита зустріч зі студентами в Національному університеті водного господарства та природокористування (вул. Соборна, 11, Конференц-зала) «Відверто про децентралізацію. П’ять міфів реформи», на яку запрошені студенти та громадські активісти.

Команда «Послів Реформ», яка відвідає Рівне:

- Ганна Гопко, народний депутат України VIII скликання;

- Остап Єднак, народний депутат України VIII скликання;

- Марія Іонова, народний депутат України VIII скликання;

- Ірина Луценко, народний депутат України VIII скликання;

- Юрій Ганущак, експерт Реанімаційного Пакету Реформ з питань децентралізації влади, директор Інституту розвитку територій.

Метою кампанії є привернення уваги до процесу децентралізації влади та пов’язаного із цим внесення змін до Конституції України, реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіальної реформи.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.