Футболіста звільнено за побиття члена Народного Клубу "Верес"

 Уже після завершення засідання наглядової ради Народного Клубу «Верес» (Рівне), яка відбувалася у понеділок 30 листопада у конференц-залі готелю «Мир» фізично постраждав один із членів НК «Верес» - Сергій Романовський.

Під час обговорення на засіданні ради причин відставки колишнього головного тренера команди Олега Луткова Сергій Романовський декількома репліками відповів на аргументи присутніх у залі футболістів. Зокрема і захисника Ігоря Носарєва. Після завершення засідання ради Ігор Носарєв підійшов до Сергія Романовського і у присутності його дружини та ще чотирьох свідків наніс тому удар в область живота. Постраждалий вже написав заяву до міліції, яка була офіційно зареєстрована.

- Моя реакція є миттєвою і однозначною: така поведінка недопустима для гравців Народного Клубу, негідна справжнього чоловіка і є грубим порушенням умов контракту. Носарєва звільнено. Від імені Народного Клубу приношу свої вибачення перед Сергієм та його дружиною, - прокоментував інцидент президент НК "Верес" Олексій Хахльов.

Нагадаємо, для Ігоря Носарєва подібний вчинок уже не перший у кар’єрі. Минулого року у матчі за Суперкубок області з футболу він вдарив в обличчя головного арбітра матчу.

Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)

Ключові слова: 

Коментарі

так, а чому ж всетаки він його вдарив? Який смисл статті, якщо основна думка не розкрита!? Правильно зробили, що звільнили нехай свою силу показують на полі у іграх!

Отето дебіл. Ще штраф нормальний на нього накласти. Головного суддю вдарити. Ппц звізда. Може його в дурдом направити

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.