Рівненські учасники АТО мають змогу безкоштовно пройти курс психологічної реабілітаці

Для отримання безкоштовних послуг психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції слід звернутись до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою, копіями паспорта, посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документу, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань анти терористичної операції в районах її проведення, з пред’явленням оригіналів документів. 

На підставі поданих документів управлінням праці та соціального захисту населення видається направлення на психологічну реабілітацію, терміном 14 днів в реабілітаційну установу згідно з вибором заявника (інформація про послуги, що надаються додається).         

Учасникам антитерористичної операції, місце проживання яких зареєстровано в м. Рівному, слід звертатись з вищезазначеними документами до управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому за адресою: вул. Соборна, 12, кабінет 11 (тел. 266780, 633896) в понеділок, четвер з 9.00 до 13.00, вівторок, п’ятниця з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.