За одержання хабара у сумі 400 доларів США засуджено начальника відділу пенітенціарної установи Рівненщини

Прокуратурою Рівненської області забезпечено участь під час судового розгляду обвинувального акта із укладеною угодою про визнання винуватості стосовно працівника пенітенціарної установи, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

- Начальника відділу однієї із пенітенціарних установ викрили правоохоронці під час одержання 28.10.2015 у своєму робочому кабінеті неправомірної вигоди у сумі 400 доларів США, - розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. – За ці кошти службовець пообіцяв засудженому посприяти у вирішенні питання щодо його умовно-дострокового звільнення.


У ході досудового розслідування, яке проводилося слідчими прокуратури області, підозрюваний повністю визнав вину у вчиненні інкримінованого злочину та уклав з прокурором угоду про визнання винуватості.

− Згідно з вироком Рівненського районного суду від 30.11.2015 затверджено вказану угоду про визнання винуватості та призначено покарання чоловіку у виді штрафу в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 24 400 грн, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в органах та установах пенітенціарної системи строком на 3 роки,—повідомив прокурор. - А також його позбавлено спеціального звання майора внутрішньої служби.

Слід зазначити, що вирок суду в законну силу ще не вступив.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Ключові слова: 

Коментарі

В ГВЦ 131 всі гроші беруть

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.