Через грошовий скандал звільнився начальник одного із центрів Рівненської ОДА

Після зарплатного скандалу, який розгорівся у Рівненському центрі з нарахування та здійснення соціальних виплат, начальник закладу Олександр Юзвак, написав заяву на звільнення. Наразі усіма порушеннями буде займатися СБУ в Рівненській області.

Нагадаємо, мова йде  про нарахування начальником собі та заступникам заробітної плати у 17-18 тисяч гривень щомісяця, у той час, коли звичайні працівники ледь зводили кінці з кінцями, отримуючи свій прожитковий мінімум, та були незаконно позбавлені індексації. Відповідні заходи реагування повинно здійснити СБУ, а відтак, очевидно Олександру Юзваку доведеться повернути незаконно нараховані собі кошти.

Детальніше про це читайте: Скандал у Рівному: доки чиновник-керівник отримував кругленьку суму, його підлеглим недоплачували

Коментарі

ну а як? систему потрібно ламати!
попривикали тихенько дерибанити державні кошти між обраними, а простий працівник від того має страждати...

І посипалось - тук-тук-тук-тук... Як же наші люди звикли "стучати", або просто нагадити...

Прохання СБУ перевірити не тільки обласних керівників, а й районних, особливо РДА. Сьогодні всі прості - смертні держслужбовці купують за з/п бумагу та заправляють принтери.А ті котрі отримують премії 100 - 200% змушені її віддати в "общак" для голови та його заступників.

Обласного землевпорядника нового треба перевірити. Землі в Рівненському районі набрав добре

Пенсійний обласний перевірить треба. Там страшні зарплати у керівника

А де ж заяви інших обласних керівників: медицини, освіти...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.