Директор Рівненського ЦНАПу поїде працювати в Комітеті Верховної Ради

„1-2 грудня 2015 року прийматиму участь в роботі виїзного комітетського слухання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо реалізації законодавства України про адміністративні послуги”, - написав на своїй сторінці в facebook директор Рівненського Центру з надання адміністративних послуг Віталій Герман (на фото).

    Захід організовується спільно з Вінницькою міською радою за сприяння та підтримки проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, та Програми Розвитку ООН (ПРООН) в Україні.


 До участі запрошені представники профільних міністерств, Центрів надання адміністративних послуг різних регіонів України, експерти з питань надання адміністративних послуг, представники міжнародних і громадських організацій та органів місцевого самоврядування.

    У ході заходу учасники обговорять сучасний стан та проблемні питання реалізації законодавства України про адміністративні послуги та роль громадськості у покращенні надання послуг. Проект «Реформа управління на сході України» представить кращі практики у сфері надання адміністративних послуг та пропозиції щодо оптимізації процедури моніторингу Центрів надання адміністративних послуг.

Повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.