На Рівненщині із заявами на отримання земельних ділянок звернулося 4 672 учасників АТО

Усього із заявами про отримання земельної ділянки до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Рівненської області звернулись 4672 учасників АТО.

Найбільшу кількість заяв отримали у Рівному (1413), Рівненському (862), Здолбунівському (364) та Костопільському (355) районах. Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

Наразі учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 2361 дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на Рівненщині.

Загальна площа відведених земель становить 329,8 гектара.

Військові використають 1542 земельних ділянки, а це 148 гектарів, під будівництво. Садівництвом планують займатися на 659 наділах площею 68,8 гектара. Ще 160 земельних ділянок (112,3 гектарів) призначені для ведення селянського господарства.

Довідково: Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.