Спецпропозиції до свят від рівненської гуртівні "Розумна іграшка"!

Час біжить невблаганно. Тільки вчора Ви простягали своїй дитині забавне брязкальце, включали піаніно з колисковими, вкладали поруч з подушкою м'якого левеня або ведмедика, як настала пора перейти в сусідній відділ. Коли ваш малюк збирається в дитячий садок, мало довірити його в руки досвідченого вихователя. У колі нових друзів, що його особу будуть формувати не лише однолітки, розвиваючі заняття з педагогами, спілкування з однолітками, але й іграшки.

 

Рівненська гуртівня "Розумна іграшка" створила спецпропозиції для дитячих садочків перед новорічними святами. Цікаві конструктори, ляльки, дитячі кубики, музичні інструменти, лялькова меблі, трансформери і багатьом іншим можна порадувати малечу. Важливу роль у розвитку малюків відіграють інтерактивні, логічні та настільні ігри. Якщо пупси, ігрові деталі інтер'єру виховують у дівчаток майбутніх мам, ставлення до оточуючих, пробуджують турботу в них, то говорять м'які звірятка – вчать правильно висловлювати свої бажання і почуття.

Для хлопчиків найкраще машинки на радіоуправлінні «підмінити» справжніми автомобільними конструкторами. Майбутні інженери, будівельники і просто чоловіки повинні знати пристрій техніки зсередини, а не «на дистанції». Дитині в дошкільному віці важливо тактильно відчувати предмети, дізнаватися матеріали, розуміти, що легко, що важко ламається. Для дитячих груп не обов'язково купувати дорогі вироби. Пара кольорових книг, кілька приладів для творчості, фігурки улюблених мультиплікаційних героїв і тварин – і цього достатньо, щоб зайняти невгамовне чадо за корисною дією.

Проявити турботу про дітей - це значить замовити іграшки в дитячий сад. Потрібно розуміти, що не тільки всередині приміщення їм знадобиться іграшковий інвентар. У садках також є такі зони, як басейни, спортивні зали і вулиця. Тому доречно буде підібрати для групи малюків гумові круги, спеціальні шапочки для плавання, м'ячі, скакалки, кольорові обручі і навіть цілі ігрові комплекси. Гуляючи з вихователем, діти можуть спробувати себе в їзді на самокатах, велосипедах, спробувати зіграти в квача з м'ячиками або покопатися в пісочниці разом з вуличними совочками і відрами. У зимовий період доречною виявиться придбання кількох моделей саней для кумедних прогулянок навколо павільйонів.

Наближаються новорічні свята, це вдалий час для придбання іграшок та різних товарів для дітей. Будь-які товари для дітей повинні бути не лише практичними, цікавими і цікавими, але й володіти гарантією безпеки, бути екологічно чистими і не зазнавати шкоди здоров'ю вашої дитини. Продемонструйте, в який цікавий і фантастичний світ вона прийшла!

Контакти:

М. Рівне вул.. Біла 53

тел. (097) 231-55-84, (050) 476-13-27

Графік роботи: 8.00-20.00, без перерви і вихідних.

Більше інформації шукайте на сайті: http://smarttoys.com.ua/

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.