Рівненський "Верес" очолять екс-тренер "Інгульця" та спеціаліст з Казахстану

Уболівальникам НК "Верес" та рівнянам представили нового головного тренера. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ". Президент народного клубу Олексій Хахльов сказав, що свої обіцянки вміє тримати і виконувати їх в строк. Раніше він пообіцяв, що до першого грудня буде оголошено прізвище нового наставника червоно-чорної команди.

– Ми дотримаємося своїх обіцянок та дотримуємося домовленостей. Однією з таких було, що до 1-го грудня включно, ми готові запропонувати на суд громадськості представити нове спортивне керівництво, яке буде відповідати за народний клуб "Верес" у форматі участі у професійній футбольній лізі. – сказав Олексій Хахльов.

І новим головним тренером став Віктор Богатир, екс-наставник «Інгульця», одного із конкурентів рівненської команди у Другій лізі.

– Я дуже вдячний керівництву клубу з можливість стати на чолі команди. – каже Віктор Богатир. – Я проникся душою до цього клубу, з його ідеями, філософією та стратегією розвитку. Ми намагатимемося не тільки вийти в Першу лігу, а щоб і там показувати достойний результат і не пасти задніх.

Разом із головним тренером, представили спортивного директора. Ним став Юрій Панфілов, який раніше займався впровадженням програми розвитку футболу у Казахстані. Саме він буде займатися розвитком команди, пошуком нових гравців і будуванням структури всього клубу.

– Сьогодні, 1 грудня і для мене ця дата важлива. – каже Юрій Панфілов. – 15 років тому я покинув Україну і зараз я повернувся на рідну землю для того, щоб зробити все можливе для успіху нашого клубу. Попереду дуже важкий чемпіонат. В нас багато планів по розвитку команди. Це і запрошення іноземних легіонерів. Велика увага приділятиметься і вихованцям футбольної школи Рівненщини.  

Вже 5 грудня команда повинна зустрітися на зборах. Саме тоді і стане відомо, хто залишив колектив вслід за Олегом Лутковим, а хто залишився вірний ідеї народного клубу.  Всім, хто пішов, будуть шукати заміни і певну роботу в цьому напрямі вже ведеться. Втім, ніяких прізвищ поки озвучували.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.